Машинка Hot Wheels Chevy Chevrolet Bel Air Tri Five Terror 1:64
240 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 448-02-65
Life- +380 (97) 539-18-36Kyivstar
- +380 (99) 760-77-01Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продаю Машинку Hot Wheels Chevy Chevrolet Bel Air Tri Five Terror 1:64 у дуже гарному стані
На даху є невелика потертість
Розміри:
- ✅ Довжина 75 мм
- ✅ Ширина 28 мм
- ✅ Висота 25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | Малайзія |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 28 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 25 мм |
| Стан | Вживані |
| Тип механізму | Не інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴









